Kotlíková dotace

Veverka---Gekon-210x156

AUTOMATICKÉ KOTLE NA PEVNÁ PALIVA POSKYTUJÍ ŘADU VÝHOD.

Topit uhlím v automatickém kotli má řadu nesporných výhod, pro moderní domácnosti. Automatika kotle do vytápění pevnými palivy přináší moderní uživatelský komfort. Automatické kotle jsou nenáročné na obsluhu a zároveň vám poskytnou celodenní a celosezónní tepelnou pohodu při spalování pevných paliv. Nenáročnou obsluhu navíc skvěle doplní levný a ekologický provoz a výhody čerpání aktuálních dotací.

Technika pokročila a topit uhlím už není pracné jak bývalo. Automatický kotel na tuhá paliva vydrží topit bez zásahu i několik dní. Sofistikovaná regulace topení pomáhá optimalizovat spotřebu paliva podle aktuální potřeby domácnosti.

Automatický kotel je vybaven řídicí jednotkou, která kotli přesně dávkuje potřebné množství paliva. Komora kotle je konstantně udržována v optimální provozní teplotě. Díky vysoké účinnosti dosáhnete na nižší náklady na palivo při zachování tepelného komfortu, na jaký jste zvyklí. I díky tomu se vám investice do automatického kotle vrátí v řádu několika let.

Automatické kotle jsou moderní a spolehlivá zařízení.
Celá řada bezpečnostních prvků dokáže zajistit, že nedojde k přehřátí kotle ani k prohoření paliva do zásobníku, a to ani při výpadku elektrické energie. Některé z typů kotlů na tuhá paliva navíc můžete ovládat prostřednictvím webového rozhraní, z mobilu či tabletu.

Automatické kotle jsou důkazem, že i pevná paliva je možné spalovat ekologicky. V nabídce již najdete automatické kotle splňující 5. emisní třídu – tedy tu v současnosti nejvyšší. Používání těchto kotlů není do budoucna nijak legislativně omezeno. V příštích letech tyto kotle zcela nahradí většinu kotlů na ruční přikládání.

DOTACE VÁM POMOHOU S FINANCOVÁNÍM.
Díky nízkým emisím a také splnění podmínek Ekodesignu, lze na pořízení automatického kotle čerpat kotlíkové dotace. Budete-li si například chtít zakoupit automatický kotel, dotace vám mohou pokrýt až 80 % nákladů na jeho pořízení. Získáte tak moderní a ekologický kotel za nepatrný zlomek jeho ceny.

Pevná paliva jsou stále populárním zdrojem vytápění. Vsaďte na budoucnost vytápění pevnými palivy – v automatice se kloubí pohodlí, ekologický provoz, výhodné provozní náklady i bezkonkurenční financování.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Tomáš Veverka. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.