Kotle

INSTALUJEME KVALITNÍ OCELOVÉ KOTLE S JEDNODUCHÝM, PROPRACOVANÝM ELEKTRONICKÝM ŘÍZENÍM A AUTOMATICKÝM PODÁVÁNÍM PALIVA

Zapomeňte na pracné přikládání lopatou do kotle, automat to umí sám.

Méně starostí i práce s přikládáním paliva a větší pořádek kolem kotle. To nabízí automatické přikládání do kamen a kotlů, které navíc pomáhá šetřit peníze díky efektivnějšímu využití paliva a nabízí také lepší možnost regulace výkonu. To nesporně přispívá k většímu uživatelskému komfortu.

Díky automatickému přikládání se kotle a kamna na pevná paliva uživatelsky přibližují zdrojům využívajícím takzvaná ušlechtilá paliva, jako jsou elektřina či plyn. Systémy pro automatické přikládání se nejčastěji pojí s dřevními peletami, dřevní štěpkou a hnědým uhlím

Automatický kotel Hana

automatický kotel 5_třídy Hana

Nejlevnější kotel 5.třídy na hnědé uhlí a dřevo –  za 67.900,- Kč bez DPH. Výkon 6,5-22 kW, vysoká tepelná účinnost ~89%, zesílená konstrukce šneku, tovární nastavení na hnědé uhlí

kompletní cena s DPH
DPH 15% 78.085,- Kč

Automatický kotel Florian Ignis

full_src_ignis-1 „NEJMENŠÍ KOTEL v ČR“ Florian IGNIS je inovativní, univerzální, automatický kotel s šnekovým dopravníkem a vodním roštem. Je určen pro spalování uhlí Ořech 2, pelet a hlavně možnost pálit KUSOVÉ DŘEVO.

Ignis 22 kW Ignis 32 kW
CENA 67.900 Kč 76.900 Kč

Automatický kotel Kovarson Gekon

Kotel Gekon je určený pro automatické spalování hnědého uhlí ořech 2 a dřevěných pelet v univerzálním hořáku nové generace, který díky jedinečné konstrukci směšovací komory vzduchu dodává optimální objem vzduchu do spalovací části pece hořáku.

GEKON 20 kW GEKON 25 kW
CENA 71.066 Kč 71.066 Kč