automaticke kotle na uhli Topmax

Moderní generace kotlů na tuhá paliva. V nabídce klasické kotle, kotle na dřevo, kotle na uhlí, automatické kotle na uhlí, automatické kotle na pelety, automatické kotle na biomasu.

INSTALUJEME KVALITNÍ OCELOVÉ KOTLE S JEDNODUCHÝM, PROPRACOVANÝM ELEKTRONICKÝM ŘÍZENÍM A AUTOMATICKÝM PODÁVÁNÍM PALIVA

TOPmax-EKOKotle TOP-EKO jsou určené k instalaci v moderných instalacích centrálního vytápění v rodinných domech a stejně tak i v průmyslových objektech.
Kotle je možné instalovat do otevřených i uzavřených systémů s příslušným zabezpečením.

Kotlové těleso je tvořené ze svařených ocelových dílů, kotel je vybavený automatickým podávaním paliva ze zásobníku, cyklovaným retortovým litinovým hořákem, spalinovými horizontálními výměníky s odpovídajícím výkonem, ventilátorem a elektronickou regulací.

Elektronická regulace (v českém jazyce) zabezpečuje obsluhu ventilátoru vhánějícího vzduch do hořáku, umožňuje řízení oběhových čerpadel pro TUV /UT a zároveň řídí automatické podávání paliva.
Součastí kotle je nářadí k čištění kotle a vírníky spalin zvyšující tepelnou výměnu na plochách výměníků, litinový deflektor pro ochranu výměníků tepla před žárem, násypka, podávací mechanismus paliva, retortový litinový hořák.